info@protekvip.com.tr

HİZMETLER


ORGANİZASYON HİZMETLERİ

Kıymetli evrak, para, koleksiyon ve benzeri malzemelerin bir noktadan, bir noktaya taşınması, Yurt dışından gelen bürokrat ve konuklar, Fuar, Toplantı, Seminer, Maç organizasyonu gibi kısa sürelerde gerçekleşen fakat özel bilgi ve dikkat gerektiren organizasyon çalışmaları ile ilgili güvenlik tedbirleri önemli detaylara dayanmaktadır.

PROTEK VIP Güvenlik, ayrıntıların kaçırılmaması, personelin doğru konuşlandırılması ve görev yeri talimatlarının eksiksiz yerine getirilmesi gibi konular üzerinde özen ile çalışmaktadır. Buna paralel olarak organizasyonun yapılacağı mekan ve katılımcılar ile ilgili çok yönlü bir risk analizi yapılmakta ve bu kriterler sonucunda gerekli olan koruma tedbirleri belirlenmektedir.

Bu oluşturulan güvenlik çember uygulaması dış bölge, giriş bölgesi, iç alan bölgesi ile tesisin belirlenmiş risk analizine göre Emergency Response Management planları oluşturulmaktadır. Belirtilen bölgelerde özel olarak gerekli güvenlik uygulama alan çalışmaları detaylı olarak yapılmaktadır.

Operasyonel hizmetlerin verilmesinde yabancı dil bilen, halkla ilişkiler konusunda iletişimi güçlü yurt içi ve yurt dışı KNOW-HOW eğitimi almış personel ile görev yapılmaktadır.

Bize Ulaşabilirsiniz